Twórcy

Jarosław Migoń

Od 1993 roku projektant, twórca kreacji i efektów wizualnych do filmów, programów telewizyjnych i multimediów, reżyser. Zrealizował komputerowe efekty wizualne do filmów "Bokser"(TVN 2012) i "Nad życie"(TVN 2013), Gdzie są porozumienia Gdańskie (TVP 2017), Rzeczpospolita Zakopiańska (TVP Historia 2018), serialu Szóstka (TVN 2019). W 2013 roku wyreżyserował krótkometrażowy film "Seksualność Ulicy Kwiatów Polskich", który został zauważony i wyróżniony na Krakowskim Festiwalu Filmowym "Po Godzinach". Nagrodzony za "Dziennik Obserwatora"(ang. Diary of a Beholder) 3 statuetkami na World Media Festival 2017 w Hamburgu. Zdobywca Grand Prix Przeglądu Filmów o Sztuce Zakopane 2018 oraz 3 miejsca na międzynarodowym Alexandre Trauner Art Film Festival w Szolnok(Węgry). Od 2016 r. jest członkiem Stowarzyszenia Filmowców Polskich.

FILM POLSKIIMDB

Krakovia Producciones

Główną misją chilijskiej firmy Francisco Bassignana Ravinet jest tworzenie kulturalnego pomostu między Europą a Ameryką Południową. Firma realizuje i wspiera projekty między tymi dwoma kontynentami. Promuje współpracę artystów z wielu dziedzin. "Diary of a Beholder" jest pierwszym dużym projektem, w którym Krakovia Producciones bierze udział. Jej krótkometrażowa produkcja "Kids" zakwalifikowała się na festival w Cannes 2017. Firma zajmuje sie też wydawnictwem bogato ilustrowanych książek.

Marcin Gałażyn

Marcin Gałażyn (1975) – kompozytor, akordeonista, pianista, aranżer, muzyk sesyjny. Jestem kompozytorem i muzykiem koncertowym z wieloletnim doświadczeniem, mieszkającym w Krakowie (Polska). Zacząłem naukę gry na akordeonie i pianinie w wieku siedmiu lat w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia w Augustowie, ukończyłem szkołę II stopnia w Białymstoku, a następnie studiowałem w Akademii Muzycznej w Krakowie. Jestem laureatem licznych konkursów akordeonowych, kameralnych i jazzowych. Od 1999 roku jestem członkiem zespołu Motion Trio, z którym występowałem na całym świecie, na sześciu kontynentach, w czterdziestu czterech krajach oraz w najbardziej renomowanych salach koncertowych, takich jak "Carnegie Hall" w Nowym Jorku, "Skirball Center of Performing Arts" w Los Angeles, "Konzerthaus" w Wiedniu, The Barbican Centre w Londynie. Razem z Motion Trio nagrałem 14 albumów. Przeczytaj moje BIO na stronie Motion Trio. Jako kompozytor działam w różnorodnych stylach i tworzę muzykę do filmów, dokumentów, telewizji, teatru i gier. Podczas komponowania traktuję melodię jako główny filar muzyki i bazuję na pięknych liniach melodycznych. Jestem autorem oryginalnych ścieżek dźwiękowych do (między innymi) filmów "Game for the Crown", nagradzanego "DZIENNIK OBSERWATORA" oraz ponad trzydziestu dokumentów, seriali i programów telewizyjnych.

FILM POLSKIIMDB

Piotr Trela

Absolwent krakowskiego Liceum Plastycznego oraz Wydziału Radia i Telewizji na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Swoją przygodę z telewizją i filmem zaczynał już po ukończeniu liceum pracując jako asystent scenografa przy realizacji teatru telewizji. Jest autorem zdjęć do teledysków, teatrów telewizji, filmów dokumentalnych i fabularnych. Zrealizował zdjęcia min. do : “Abbadon. Anioł zagłady”, “Historia filozofii po góralsku”, “Tischner. Życie w opowieściach”, “Figurant”, “Miasteczko Kroke”, “Między kroplami deszczu”, “Marek Edelman: życie po prostu”, “Beats of freedom”, “W milczeniu”, “Anioł w Krakowie”, “Zakochany Anioł” i “Dziennik Obserwatora” Zajmuje się też reżyserią światła w teatrze. Jako operator kamery wiele lat współpracował z TVP i TVN.

FILM POLSKIIMDB
Podziel się tym adresem
  • Slider 16
  • Slider 17